niedziela, 22 lutego 2015

Kilka słów wstępu, czyli o co tu chodzi

Nie chcę na starcie wskakiwać do szuflady, wypisywać sumiennie w punktach dziedziny życia, które będą tu przeze mnie poruszane. Niewątpliwie jednak skupiać się będę na zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Przyznaję bez bicia, że moje wykształcenie nie ma nic wspólnego z dietetyką, nie studiowałam też na AWFie. Jestem stuprocentowym health freakiem z zamiłowania. Pomimo tego, że pierwsza myśl o pisaniu bloga pojawiła się dawno, dopiero teraz, gdy moja wiedza w obrębie tych dziedzin wskoczyła na wyższy level, nabrałam pewności, że mogę startować na pełnej ;)

Niejednokrotnie słyszę od znajomych, że jestem inspiracją, motywacją do działania, do zmiany nawyków żywienia i wprowadzenia w życie aktywności fizycznej. Uwierzcie, zawsze działa to na mnie jak solidny kop energetyczny po dobrym treningu.

Naładowana po czubek głowy pozytywną energią będę się starała pokazywać, że zdrowe nie znaczy nudne, a aktywność fizyczna to świetna forma chillout'u.

Jagoda.1 komentarz:

  1. 47 year old Database Administrator III Annadiane Klagges, hailing from Winona enjoys watching movies like "Low Down Dirty Shame, A" and Puzzles. Took a trip to Rock Art of the Mediterranean Basin on the Iberian Peninsula and drives a Aston Martin DB3S. Informacje dodatkowe

    OdpowiedzUsuń