Kontakt

Mam na imię Jagoda i jestem certyfikowaną trenerką personalną. Wszystko zaczęło się od bloga Jagodowy Fit Styl, mojej pasji do aktywności fizycznej i zdrowego, dobrego jedzenia. Na przestrzeni kilku lat zdobyłam praktyczne doświadczenie, odbyłam wiele renomowanych szkoleń i kursów z zakresu treningu i odżywiania. Oczywiście na tym nie poprzestaję. Pomimo zdobytych certyfikatów i codziennej praktyki, wciąż się uczę i pogłębiam swoją wiedzę ponieważ uważam, że to nieodłączny element pracy trenera, ponadto to moja pasja.

Dlaczego warto ze mną współpracować? Zaszczepię w Tobie fundamenty aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania. Nauczę Cię jak ćwiczyć efektywnie i świadomie, jak wprowadzić na stałe zdrowe nawyki żywieniowe, jak samodzielnie komponować pełnowartościowe posiłki, ponieważ to pozwoli Ci wprowadzić na stałe zmiany w sposobie odżywiania. Osiągniesz trwałe efekty zarówno zdrowotne jak i sylwetkowe i nauczysz się je pielęgnować.

Nie pracuję na gotowych planach treningowych i dietach. Gwarantuję Ci indywidualne podejście. Nasza współpraca będzie wymagała od Ciebie sporego zaangażowania, jednak będzie to proces, który zaowocuje trwałymi zmianami.

Do współpracy zapraszam głównie kobiety i osoby, które chcą wprowadzić do swojego życia systematyczną aktywność fizyczną oraz zdrowe odżywianie, jednak nie wiedzą jak zacząć.

Tak więc jeśli chcesz:
  • poprawić kondycję swojego ciała
  • ćwiczyć świadomie i efektywnie
  • wprowadzić na stałe zdrowe nawyki żywieniowe
  • poprawić stan zdrowia i kondycję fizyczną
  • zredukować tkankę tłuszczową 
  • wypracować zgrabną, wysportowaną sylwetkę
  • zyskać dobre samopoczucie, energię i chęć do treningów poprzez świadome, zdrowe odżywianie 
zapraszam do kontaktu :)

jagoda@jagodowyfitstyl.pl


1 komentarz:

  1. 30 year old Sales Representative Phil Cameli, hailing from Victoria enjoys watching movies like "Charlie, the Lonesome Cougar" and Hiking. Took a trip to Shark Bay and drives a 4Runner. ich strona

    OdpowiedzUsuń